Jura filmowo i poetyckoTV Refleksja ze Skały przygotowuje serię filmów z Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Jest już m.in. Kraków, Ojców, jaskinie, zamek w Ogrodzieńcu.

Magia Krakowa - 1. odc. serii Jurajska Kraina

Magia Krakowa to pierwszy z 8 odcinków serialu "Jurajska kraina" - unikalnego w skali kraju projektu multimedialnego ukazującego piękno przyrody i zabytków Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dokumenty realizowane są rozdzielczości 4K uzupełnione autorską muzyką kompozytora Marcina Kłysewicza. Nagrania były realizowane od sierpnia do października 2015 roku.

 

Ojcowski Park Narodowy - Zachowane Piękno

Ojcowski Park Narodowy - Zachowane Piękno to drugi z 8 odcinków serialu "Jurajska kraina" - unikalnego w skali kraju projektu multimedialnego ukazującego piękno przyrody i zabytków Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Tym razem zapraszamy Was do odwiedzenia okolic Ojcowa i zamku w Pieskowej Skale, a wszystko w przepięknej jesiennej aurze. Dokumenty realizowane są rozdzielczości 4K uzupełnione autorską muzyką kompozytora Marcina Kłysewicza. Nagrania były realizowane od października do listopada 2015 roku.

 

Ogrodzieniec - Zamek Legend

Ogrodzieniec - Zamek Legend to trzeci z 8 odcinków serialu "Jurajska kraina" - unikalnego w skali kraju projektu multimedialnego ukazującego piękno przyrody i zabytków Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Tym razem zapraszamy Was do odwiedzenia zamku Ogrodzieniec oraz pobliski grodu na Górze Birów. Wystarczy puścić wodze fantazji, by odkryć legendy i opowieści o dawnych czasach, które kryją. Dokumenty realizowane są rozdzielczości 4K uzupełnione autorską muzyką kompozytora Marcina Kłysewicza. Nagrania były realizowane od listopada 2015 do lutego 2016.

 

Jura w Jaskiniach

Jura w Jaskiniach to czwarty z 8 odcinków serialu "Jurajska kraina" - unikalnego w skali kraju projektu multimedialnego ukazującego piękno przyrody i zabytków Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Tym razem schodzimy pod ziemię, by odkryć, co kryją jurajskie jaskinie: Grota Łokietka, Jaskinia Wierzchowska, Jaskinia Nietoperzowa, Jaskinia Ciemna i Ostrężnicka. Dokumenty realizowane są rozdzielczości 4K uzupełnione autorską muzyką kompozytora Marcina Kłysewicza. Nagrania były realizowane od listopada 2015 do marca 2016.